На Мостищині торік активно ремонтували народні доми

Зокрема, у Мостиськах виконали капітальний ремонт районного народного дому
Depo.
3 березня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, торік у Мостиському районі на ремонт народних домів використали близько 1,5 млн гривень. За цей час капітально відновили 5 осередків культури та ще один повністю реконструювали. Також у народних домах активно міняли двері та вікна, ремонтували фасад та внутрішні приміщення.

Про це розповіла перший заступник голови Мостиської райдержадміністрації Надія Голуб, звітуючи про результати роботи.

Зокрема, у Мостиськах виконали капітальний ремонт районного народного дому (242 тис грн), а також у селах Гостинцеве (154 тис грн), Конюшки (52 тис грн), Крукеничі (147 тис грн), Арламівська Воля (128 тис грн) та реконструювали народний дім у с. Нагірне (412 тис грн).

"Також за кошти міської ради та громади вдалось відремонтувати фасад народного дому м.Судова Вишня, який є пам’яткою історії та архітектури 19 століття, - зазначила Надія Голуб. - Завершено й поточний ремонт історико-краєзнавчого музею "Мостищина" та приміщень районної бібліотеки для дітей".

Крім цього, у 2015 році придбали музичну апаратуру для культурних осередків сіл Вовчищовичі та Волиця, сценічні костюми для хореографічного колективу "Первоцвіт" народного дому с.Шегині. Серед інших робіт – заміна вікон, дверей, огорожі та утеплення фасаду. Завершили й кілька поточних ремонтів у народних домах сіл Вуйковичі, Волостків, Волиця, Тамановичі, Княгиничі, Стрілецьке, Крисовичі, Санники.

Додамо, у Мостиському районі розташовано 75 народних домів, 62 бібліотеки, 2 народні історико-краєзнавчі музеї у містах Судова Вишня та Мостиська, одна школа мистецтв з філіалом у Судовій Вишні. А також діє 18 колективів художньої самодіяльності зі званням "Народний" та один колектив зі званням "Зразковий".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів