На Миколаївщині чоловік прийшов в гості до товариша і застрелив його
Жителю Львівщини вручили підозру в умисному вбивстві
- Львів
-
15 травня 2020 18:46

На Миколаївщині чоловік прийшов в гості до товариша і застрелив його. Про це Depo.Львів повідомили в прокуратурі Львівської області.
Трагічний інцидент стався цьогоріч, 11 травня, в будинку потерпілого у Миколаївському районі на Львівщині.
Встановлено, що 42-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння прийшов до будинку свого 60-річного товариша та вистрелив у голову із саморобного металевого пристрою із бойовим набоєм.
Чоловіка, який тікав та погрожував правоохоронцям ножем, затримали працівники Миколаївського відділу Поліція Львівської області у порядку ст.208 КПК України.
На цей час йому повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).
Крім цього, за клопотанням прокурорів Золочівської місцевої прокуратури, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Відповідно до санкції інкримінованої статті, ймовірному зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:29 На Львівщині затримали майора Повітряних Сил ЗСУ, який виявився російським "кротом" ФОТО
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 10:20"Укрзалізниця" вносить зміни у рух потягів у Карпатах (ГРАФІК)
- 13:11Ситуація після обстрілу на Львівщині: Жителям Дрогобицької громади радять поберегтися
- 10:11Удар по Львівщині: Триває ліквідація наслідків нічного обстрілу
- 16:34 Голос української гідності: помер дисидент і письменник Ігор Калинець
- 10:54У вигляді козацьких хрестів: У Львові планують уніфікувати поховання захисників ФОТО
- 11:36На Львівщині патрульні збили на "зебрі" 17-річного хлопця (ВІДЕО) Відео