На Львівській залізниці проходять обшуки

Правоохоронці проводять обшуки в адмінприміщеннях ЛЗ

Depo.
14 листопада 2017 21:24
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, правоохоронці проводять обшуки в адміністративних приміщеннях "Львівської залізниці" (ЛЗ) - регіональній філії публічного акціонерного товариства "Укрзалізниця". Про це сказано в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури.

Зазначається, що до цього обшуки проведено на територіях виробничих підрозділів "Моторвагонне депо Полтава" регіональної філії "Південна залізниця", у самій філії "Південна залізниця", ЗАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод", виробничому підрозділі "Моторвагонне депо "Тернопіль" регіональної філії "Львівська залізниця".

Під час обшуків вилучено документи, що підтверджують перерахування приватним акціонерним товариством "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" на рахунки одного з ТОВ, що має ознаки фіктивності, коштів у сумі більше 68 млн гривень під виглядом отримання запчастин для ремонту на замовлення регіональних філій "Львівська залізниця" , "Південна залізниця".

За результатами попереднього розслідування заступнику голови правління "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Адміністрації цього підприємства вручено виклик про необхідність явки керівника для вирішення питання про оголошення і йому підозри.

За результатами подальшого аналізу документів буде вирішено питання про оголошення підозри матеріально відповідальним особам регіональних філій "Південна залізниця", "Львівська залізниця" та їхніх структурних підрозділів.

Директору й засновнику зазначеного ТОВ з ознаками фіктивності оголошено про підозру за ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу. Остання провину в здійсненні інкримінованого їй злочину визнала і сприяє слідству в його розкритті.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів