На Львівській митниці у мешканців Дніпра відібрали всі телефони

Співробітники Львівської митниці вилучили 1 100 незаконно завезених мобільних телефонів

Depo.
20 жовтня 2017 06:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, співробітники Львівської митниці Державної фіскальної служби (ДФС) вилучили 1 100 незаконно завезених мобільних телефонів. Про це сказано в повідомленні прес-служби ДФС.

Днями в пункті пропуску "Краковець" співробітники львівської митниці ДФС разом із митними органами Німеччини та Литви розкрили факт незаконного ввезення понад 1 100 мобільних телефонів вартістю 21,5 млн гривень, а також аксесуарів до них.

Зазначається, що обсяг відхилення від сплати митних платежів становить близько 7 млн гривень.Представники ДФС повідомили, що вантаж направлявся з Литви у Дніпро. Мобільні телефони були сховані від митного контролю в мішках із хлорид натрієм.

ДФС заявляє, що зараз здійснюються заходи щодо документування порушення митного законодавства і вивчаються матеріали для визначення ознак злочину за статтею 212 Кримінального кодексу.

"Міжнародне співробітництво сьогодні є одним з потужних і ефективних механізмів розкриття каналів схем незаконної поставки товарів в Україну. Обмін інформацією з митними органами іноземних держав дає змогу сьогодні не тільки встановити щиру вартість товарів, а й розкрити схеми і канали незаконної поставки товарів і встановити коло причетних осіб", - зазначив виконуючий обов'язки директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Василь Поїзд.

За даними директора департаменту, співпраця ДФС із протидії митним правопорушенням здійснюється з більш ніж 65 митними адміністраціями держав - членів Світової митної організації.

Нагадаємо, ірландці штурмують український кордон на Львівщині.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів