ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщину приїде делегація Ради Європи

Наприкінці вересня на Львівщині відбудеться ознайомчий візит делегації молодіжного департаменту Ради Європи
Depo.
13 серпня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
На Львівщину приїде делегація Ради Європи
На Львівщину приїде делегація Ради Європи

Про це кореспонденту Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Упродовж 21 - 23 вересня 2015 року Рада Європи (молодіжний департамент) та Міністерство молоді та спорту України організовують ознайомчий візит делегації Ради Європи до України.

Головне завдання делегації РЄ - отримати інформацію щодо ситуації з молодіжними неурядовими організаціями України та основних викликів з якими стикаються молоді люди в Україні. А ще Рада Європи зможе поінформувати молодіжні громадські організації (МГО) / мережі України та відповідні органи влади про можливості, які надає РЄ в реалізації програм та отримання фінансової підтримки від Європейської молодіжної фундації, а також надати поради щодо молодіжних питань
За допомогою візиту делегації Ради Європи розшириться участь молодих людей та представників органів влади України в європейських програмах.

Захід проходитиме на двох мовах - українській та англійській (буде забезпечено синхронний переклад англійська/українська).

Складатиметься делегація з трьох представників неурядових організацій - члени Дорадчої ради з питань молоді, трьох представників урядових організацій - члени Європейського керівного комітету у справах молоді, представника Європейської молодіжного форуму та двох членів Секретаріату Ради Європи (представники молодіжного департаменту).

Більше новин про міжнародні делегації у Львові читайте Depo.Львів.

Мітки: #