На Львівщині знову натрапили на застарілі боєприпаси

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення

23 квітня о 10:01 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення, що в м. Броди на вул. Підгородня, під час проведення земляних робіт в полі, на відстані 100 м до житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Цього ж дня о 11:19 до рятувальників надійшло повідомлення що в с. Смереківка Перемишлянського району під час проведення земляних робіт в полі, на відстані 1500 м до житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

О 11:29 надійшло повідомлення, що в с. Гаї-Дітковецькі Бродівського району під час проведення земляних робіт в полі, на відстані 1000 м до житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на противотанкову міну часів ІІ Світової війни.

Ще одне повідомлення надійшло о 14:40, що в с. Шишківці Бродівського району під час проведення земляних робіт в полі, на відстані 2000 м до житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів