UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині здійснили моніторинг умов проживання дітей, яких повернули у сім'ї через коронавірус

У області проведено моніторинг щодо 3684 дітей, що становить 91 % від загальної кількості дітей, які повернулися додому

На Львівщині здійснили моніторинг умов п…
На Львівщині здійснили моніторинг умов проживання дітей, яких повернули у сім'ї через коронавірус

У Львівській обласній державній адміністрації в форматі онлайн засідання на платформі "ZOOM" відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Засідання відкрив заступник голови облдержадміністрації, голова Координаційної ради Юрій Холод, який ознайомив присутніх про роботу проведену облдержадміністрацією для забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів..

Окрім того, він подякував працівникам служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за організацію  роботи "мобільних груп" утворених на територіях районів та міст області для здійснення контролю над дітьми, які повернулися із закладів інституційного догляду та перебувають в складних життєвих обставинах. Окремо слід відзначити БФ "Львівську освітню фундацію", БФ "Рідні", БФ "Українська Галицька фундація", місію "Центр опіки сиріт", проект "Супровід урядових реформ в Україні "SURGe" компанії "Agriteam Canada Consulting Ltd" в Україні за надання допомоги сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Про попередні результати з проведення моніторингу забезпечення прав дітей, які повернулися із закладів інституційного догляду та виховання після запровадження карантину спричиненого коронавірусною хворобою (COVID-19) доповів начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис. Зокрема він зазначив, що станом на 20 травня проведено моніторинг щодо 3684 дітей, що становить 91 % від загальної кількості дітей, які повернулися додому.

Про результати проведення комплексної оцінки КЗ ЛОР "Краковецький навчально-реабілітаційний центр I-II ступенів з поглибленою професійною підготовкою" та напрацювання пропозицій щодо трансформації закладу доповідала головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної, середньої освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи департаменту освіти та науки облдержадміністрації Марія Васюник.

В обговорені із зазначених питань взяли участь директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олег Паска, координатор пілотного проекту з трансформації закладів інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області "Супровід урядових реформ в Україні "SURGe" компанії "Agriteam Canada Consulting Ltd" Юлія Пилипас та інші.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"