На Львівщині затримали диверсантів, що підпалили об'єкт Укрзалізниці

На Львівщині викрито та повідомлено про підозру мешканцям Тернопільщини та Запоріжжя. Їм інкримінують закінчений замах на вчинення диверсії 

Михайло Хомченко

Про це повідомили в Офісі генпрокурора, передає Depo.Львів.

За даними слідства, у березні цього року мешканець Тернопільщини під час пошуку заробітку у Telegram-каналах погодився на пропозицію представника РФ. 

Його робота полягала у здійсненні підпалів релейних залізничних шаф. Для реалізації протиправного плану фігурант залучив свого товариша. У визначений день підозрювані підпалили за допомогою легкозаймистої суміші об’єкт залізниці у Львові та зафіксували це на відео аби відзвітувати перед "роботодавцем".

Зловмисників оперативно затримали в порядку ст. 208 КПК України. Під час обшуків за їх місцем проживання вилучено мобільні телефони, які підтверджують факт причетності до вчиненого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів