На Львівщині засуджено директора комунального підприємства

Через службову недбалість, допущену керівником, підприємству завдано матеріальні збитки на суму в понад 400 000 гривень

Співробітники Управління захисту економіки у Львівській області, слідчі Дрогобицького відділу поліції, працівники Дрогобицької місцевої прокуратури та прокуратури області викрили  директора комунального підприємства, який безпідставно збільшив видатки на закупівлю пального. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ НП у Львівській області.

Встановлено, що упродовж січня 2017 року через систему публічних закупівель ProZorrо  комунальним підприємством проведено процедуру відкритих торгів із закупівлі нафтопродуктів. За їх результатами з фірмою–переможцем було укладено договір про поставку паливно-мастильних матеріалів вартістю понад 15 мільйонів гривень.

Згодом 57-річний посадовець, порушуючи вимоги ч.4 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі", укладає з цим же підприємством додаткові угоди, в яких безпідставно завищує ціну за літр пального – без обґрунтованого, документально підтвердженого коливання ціни на ринку. Внаслідок таких дій КП зазнало майнової шкоди на суму в 434 000 гривень.

Обвинувальний акт був скерований на розгляд суду. Його рішенням зловмисник визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

Чоловіка засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки (з випробувальним терміном 2 роки) із позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною із виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки. Крім того він  оштрафований на 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (4 250 гривень).

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook