UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині запустили Інтернет-платформу "STOP COVID-19"

У розрізі населених пунктів подано координати медичних установ із зазначенням номерів телефонів лікарів, а також – карта з контактами лікарень області

На Львівщині запустили Інтернет-платформ…
На Львівщині запрацювала Інтернет-платформа «STOP COVID-19»

Львівська обласна рада спільно з ІТ компанією "SoftServe" розробила інтернет-платформу "STOP COVID-19" та запускає чатботів. Про це пише Depo.Львів.

За посиланням на інтернет-платформі "STOP COVID-19" мешканці області можуть дізнатися, куди звертатися, у випадку підозри на коронавірус. Також можна скористатися чатботами у Телеграмі та Вайбері перейти на них можна через сайт STOP COVID-19

Тут у розрізі населених пунктів подано координати медичних установ із зазначенням номерів телефонів лікарів, а також – карта з контактами лікарень області.

"Мета нашої ініціативи - дуже проста, - каже голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. - Свідомі мешканці Львівщини знають, що при підозрі на коронавірус чи при погіршенні здоров‘я не потрібно одразу викликати "швидку". За протоколом людина першочергово має звернутися до свого сімейного лікаря, отримати консультацію і свій план дій. Тож тому, хто забув його контакти чи адресу, сайт та чат-бот нагадає про це".

За словами розробників сайту, це абсолютно благодійна ініціатива і за свою роботу вони не отримують грошей.

"Як тільки з’явилася ідея створити інформаційний ресурс, який допоможе населенню в час епідемії коронавірусу, одразу наші спеціалісти спільно з працівниками облради взялися до втілення задуму.  Фактично за п’ять  днів ми розробили веб-додаток з базою даних лікарів та медичних установ області та два канали – Вайбер та Телеграм. Ще плануємо запустити WhatsApp, - зауважив старший віце-президент SoftServe, член правління фонду "Відкриті очі" Дмитро Іванов. – Думаю, ми і надалі будемо підтримувати такі ініціативи та працювати разом".

У свою чергу голова ОДА Максим Козицький наголосив: "Запропонований мережевий інтернет-ресурс, на наше переконання, допоможе в профілактиці та боротьбі з поширенням небезпечного коронавірусу на Львівщині. А також дозволить знайти відповіді на найбільш поширені запитання".

Слід додати, що на новому ресурсі можна знайти номер "гарячої лінії" протидії коронавірусу на Львівщині: 112, 15-80, 103.

Крім того, на сайті стисло подано інформацію про симптоми коронавірусу, групи ризику, поширення захворювання та захисні заходи.

Зважаючи на існування різного роду фейкових вкидів у суспільство, розробники сайту перелічують надійні офіційні джерела інформації, а також пропонують до уваги мешканців області актуальні новини протидії коронавірусу на Львівщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"