На Львівщині водії найбільше "розслабляються" на трасі Київ-Чоп

Траси міжнародного значення на Львівщині патрулюють 30 поліцейських
Depo.
12 березня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua

На Львівщині від початку старту патрулювання нарядів патрульної служби поліції на міжнародних трасах на водіїв-порушників було складено 1044 постанови та 70 адмінпротоколів, про це пише Depo.Львів з посиланням на Вголос

Станом на 6 березня на водіїв транспортних засобів поліцейські склали 32 протоколи за ДТП без потерпілих і 38 протоколів за керування в нетверезому стані.
Щодо постанов, то велика їхня кількість стосувалася неввімкнених фар, обгону в заборонених місцях, керування без документів та страхового поліса, забруднення номерних знаків, несправних габаритів тощо. Патрульні також звертають увагу водіїв на неправильне перевезення вантажу (сиплеться каміння або пісок, вантаж не накрито, габарити завеликі, не позначені прапорцями). За це так само виносять постанови про порушення ПДР.

"Найбільшу кількість порушень Правил дорожнього руху було зафіксовано на трасі Київ – Чоп. Багато це чи мало – сказати не можу, оскільки ДАІ було ліквідовано і нам немає з чим порівнювати. Однак можу запевнити, що водії відчули присутність наших патрульних на дорогах. Про це вони кажуть самі", – розповіла координатор зв’язків з громадськістю патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

Вона також додала, що кількість патрульних та екіпажів, які патрулюють траси, наразі не змінилася. Утім незабаром відбудеться випуск поліцейських, які підсилять патрульну службу. Відомо, що випуск резерву призначено на середину квітня.
Нагадаємо, траси міжнародного значення на Львівщині патрулюють 30 поліцейських і 12 авто. По два автопатрулі працюють на трасі Львів – Шегині (90 км), Львів – Краковець (70 км), Львів – Рава-Руська (64 км), Львів – Броди (113 км). Один автопатруль їздить трасою Жовква – Червоноград (71 км). Три автопатрулі працюють на трасі Львів – Стрий – Сколе (110 км). Стаціонарні пости патрульної поліції є в с. Великосілки (503 км траси Київ – Чоп), с. Зимна Вода (10 км траси Львів – Шегині), с. Добряни (609 км траси Київ – Чоп).

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів