ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині відремонтують дорогу на Луцьк і Сколе

50% перевиконання митних платежів піде на дороги
Depo.
3 вересня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua

У четвер, 3 вересня, Верховна Рада України ухвалила Закон, котрий запроваджує експеримент у Львівській, Одеській, Волинській та Чернівецькій областях з ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Документ передбачає, що до обласних бюджетів скеровуватимуться 50 відсотків суми перевиконання щомісячних планових митних надходжень, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях цих регіонів.

Зокрема, йдеться про мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезеної продукції.
Експеримент запроваджується вже з 1 вересня цього року і триватиме до 1 січня 2017 року.

За цей період Львівщина використовуватиме додаткові фінансові надходження на поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24).

Відповідну методику розрахунку щомісячних планових надходжень митних платежів затвердить Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, що про запровадження такого експерименту для Львівської та Одеської областей Петро Порошенко вперше повідомив 2 липня на нараді з питань боротьби з контрабандою та корупцією, яка відбулася у Львові.

Більше новин про ремонт доріг на Львівщині читайте на Depo.Львів