На Львівщині відремонтували 240 кілометрів доріг місцевого значення
В області завершилась ремонтна кампанія на автомобільних дорогах
- Львів
-
16 грудня 2020 17:51
В області завершилась ремонтна кампанія на автомобільних дорогах. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Відтак, відремонтували 240 кілометрів автошляхів місцевого значення та 10 мостових переходів.
На цьому наголосив сьогодні під час публічного звіту щодо реалізації програми "Велике будівництво" заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.
Ремонтними роботами охопили 281 об’єкт, для цього використали понад 2 мільярди гривень. Це рекордна сума для Львівщини за всі роки. Ремонтуючи дороги, робили акцент на ті ділянки, які з’єднають новий адміністративно – територіальний устрій.
Одними з наймасштабніших об’єктів, які реалізували у поточному році та ввели в експлуатацію: дорога Ясенів — Золочів, відремонтували 10 кілометрів, вона з’єднує Золочівський та Бродівський райони.
Окрім того, автошлях Мамчурі — Ясенів, що забезпечує транспортне сполучення сіл Заболотцівської ОТГ з центром територіальної громади та дорогою Київ – Чоп. Ще один масштабний об’єкт – Куликів — Великосілки. Автошлях сполучає автомобільні дороги Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Львів – Радехів – Луцьк та Київ –Чоп", - зазначив Юрій Бучко.
За його слова, також відкрили для проїзду відремонтовані дороги Сокаль- Стоянів, Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня). На наступний рік передбачено на ремонт доріг в області понад 1 мільярд гривень.
"Станом на сьогодні ми напрацювали проектно-кошторисні документації та оголосили тендери на суму близько 2, 5 млрд гривень. Сподіваємось, що у 2021 році сума буде не менше двох мільярдів гривень на ремонт місцевих доріг і ми зможемо реалізувати ці об’єкти, які запланували. Зокрема, це завершення ремонту доріг Мшанець–Стрілки, Бориня – Боберка, ремонт дороги Турка – Лопушанка", - додав Юрій Бучко.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:00Жахлива ДТП на Львівщині: Жінка загинула під колесами чотирьох автівок
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
Сектор

