На Львівщині вичавлюють соки з символу Росії

За твердженням фахівців у галузі медицини, такий сік дуже корисний
Depo.
12 березня 2016 07:43
ФОТО: depo.ua
На Львівщині вичавлюють соки з символу Росії
На Львівщині вичавлюють соки з символу Росії

На Бродівщині, що у Львівській області, розпочався сезон збирання березового соку, про це пише Depo.Львів з посиланням на Зік.

В околичних лісах міста Броди місцеві жителі масово збирають березовий сік. У лісових масивах можна побачити берези, біля яких стоять пластикові пляшки.

На Львівщині вичавлюють соки з символу Росії - фото 1

За твердженням фахівців у галузі медицини, корисні складові березового соку допомагають очистити кров і нирки, позбавляють від інтоксикації. Вживання березового соку сприяє навіть розщепленню фосфатних і карбонатних каменів, що утворюються в нирках. Крім того, березовий сік надзвичайно корисний при різних захворюваннях печінки, хворобах шлунково-кишкового тракту (крім виразки шлунка) із зниженою кислотністю, хворобах жовчного міхура, радикуліті, туберкульозі, артриті, бронхіті, головного болю, цинзі; володіє і сечогінною, і глистогінним і навіть протипухлинним впливом.

На Львівщині вичавлюють соки з символу Росії - фото 2

Фактично сік берези корисний всім: і дорослим, і дітям, і хворим і здоровим людям. Допомагає березовий сік і людям, які страдають від порушень обміну речовин в організмі. Враховуючи, що березовий сік регулює обмінні процеси і допомагає стимулювати метаболізм, його рекомендують при таких хворобах, як подагра, артрит і ревматизм.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів