ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині урочисто розпочалася "Золота осінь-2015"

На змагання приїхали більше 200 лучників
Depo.
11 вересня 2015 14:22
ФОТО: depo.ua

У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ "Динамо" урочисто розпочалися традиційні для Львівщини 52-і міжнародні змагання зі стрільби злука "Золота осінь-2015". Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Змагання проводяться згідно плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA-FITA) та календарного плану спортивно-масових заходів Міністерства молоді та спорту України на 2015 рік.

Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів зі стрільби з лука в Європі та в Україні.

Цьогоріч у змаганнях "Золота осінь-2015" беруть участь понад 200 лучників, які представляють команди: Азербайджану, Республіки Польщі та збірні 11 областей України й м. Києва.

Заступник голови відділення НОК України у Львівській області, директор ШВСМ Петро Климчук вручив Почесні грамоти провідним тренерам України зі стрільби злука від імені НОК України.

Престижні міжнародні змагання "Золота осінь-2015" завершаться у Львові 12 вересня, в день професійного свята - Дня фізичної культури та спорту.

Більше новин про змагання читайте на Depo.Львів