На Львівщині триває виплата надбавок педагогам мистецьких шкіл

Розмір надбавки встановлюється керівником закладу у межах фонду оплати праці

На території Львівської області триває виплата надбавок педагогам мистецьких шкіл. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

У 5-ти районах області а саме: в Бродівському, Дрогобицькому, Миколаївському, Жовківському, Радехівському районах виплачують надбавку в повному обсязі - 30%.

У 12-ти районах області а саме: Буському, Городоцькому, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському, Сокальському, Стрийському, Турківському районах виплачують надбавку у розмірі 20%.       

Також у Жидачівському районі виплачуть надбавку педагогічним працівникам за престижність 5 % і у Старосамбірському районі – 15 %.                   

У 9-ти містах виплачується надбавка педагогічним працівникам мистецьких шкіл в розмірі 20-25%. Також 14-ти ОТГ в розмірі 10-20%.

Розмір надбавки встановлюється керівником закладу у межах фонду оплати праці.

Зазначимо, що у Львівській області функціонує 81 мистецька школа, з них у районах - 37 шкіл, в містах - 30, та в ОТГ - 14 шкіл, у яких навчається 23 988 учнів, та працює 2 824 викладачів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів