На Львівщині триває марафон читання "Кобзаря" шрифтом Брайля

Понад 30 незрячих людей впродовж 12 годин спільно з учнями спеціалізованої школи-інтернату № 100 читали твори Тараса Шевченка

На Львівщині стартував марафон читання "Кобзаря" шрифтом Брайля. Про це пише прес-служба ЛОДА, передає Depo.Львів.

Відтак, понад 30 незрячих людей впродовж 12 годин спільно з учнями спеціалізованої школи-інтернату № 100 читали твори Тараса Шевченка.

Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Таке дійство приверне увагу дуже багатьох. За допомогою журналістів, ЗМІ, звичайних людей, цей захід обов’язково потрапить у серце тієї людини, яка вже зневірилась, в якої опустились руки, яка подумала, що світ закритий для неї. Напевно до неї повернеться віра і впевненість у власних силах. І це найголовніше", - наголосив очільник Львівщини.

Марафон триває у приміщенні спецбібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для незрячих, працівники якої і виступили ініціаторами цього заходу, а правління Львівської обласної організації УТОС та Львівської територіальної первинної організації УТОС відгукнулося на цю ініціативу і активно долучилися до її реалізації.

Стартував марафон о 9:00 годині ранку і триватиме до 21:00 години вечора. Опісля, представник Національного реєстру рекордів України підіб'є підсумки читання "Кобзаря" шрифтом Брайля.

Зазначимо, що захід приурочили до 80-річного ювілею Львівської організації УТОС, "ювілейного року" Луї Брайля, а також 205 річниці від дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів