ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині тільки 14,7% сімей отримують субсидії

Влада догадалась розповсюдити інформаційні листівки
Depo.
23 липня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Про це під час засідання колегії Львівської ОДА повідомила заступник директора департаменту соціальної захисту населення Оксана Яковець, інформує кореспондент Depo.Львів.

Яковець відзначила, що загалом на роботі у органах соціального захисту населення перебувають 117,2 тис. сімей, які одержують житлову субсидію.

Попри запевнення чиновників у тому, що усі спрощені процедури на Львівщині працюють, а найбідніші верстви населення отримують компенсацію від держави, у області тільки 14,7% сімей отримують субсидії. Проте і це, щоправда, у п'ять разів більше, аніж на аналогічний період минулого року.

Водночас голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив активізувати роботу комісій з надання субсидій за спрощеним порядком у районах. Таким чином, каже Синютка, у області уникнуть соціальної напруги.

Він також доручив впродовж серпня підготувати інформаційні листки щодо роз'яснення порядку оформлення субсидії і розповсюдити в усіх районах області.
Яковець додає, що за прогнозованими показниками кількість одержувачів субсидій до кінця року очікується на рівні 400-500 тисяч сімей.

Більше новин із засідання колегії Львівської ОДА читайте на Depo.Львів