На Львівщині створили три нові заповідники

На території Львівської області функціонують 353 об’єкти природно-заповідного фонду
Depo.
24 січня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у 2015 році з ініціативи департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА в області створили три об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею 14,3 га.

Про це повідомив керівник департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник під час звіту про виконану у 2015 році роботу.

Зокрема, йдеться про парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення "Дублянський", що розташований у смт. Дубляни, ботанічну пам’ятку природи "Віковий дуб" та гідрологічну пам’ятку природи "Водоспад Лазний", які знаходиться у Дрогобицькому районі.

Він також зазначив, що на території Львівської області функціонує 353 об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею 157,5 тис га, що складає 7,2 % від площі території області.

"Найактуальнішими завдання розвитку на 2016 рік у цьому напрямку є збільшення територій та об’єктів природно-заповідного фонду Львівщини, - зазначив Руслан Гречаник. - Зокрема, створення національного природного парку "Бойківщина" у Турківському районі та орнітологічного заказника місцевого значення "Журавлиний" у Буському районі. Окрім цього, продовжуватимемо роботу над завершенням розробки проектів організації території регіональних ландшафтних парків "Надсянський" та "Равське Розточчя".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів