ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині стартував Кубок з вільної боротьби

Другий тур змагань відбудеться 3 листопада
Depo.
31 жовтня 2015 15:52
ФОТО: depo.ua

У Палаці спорту Національного університету "Львівська політехніка" відбулись попередні зустрічі спортсменів в межах Кубку з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. Про це Depo.Львів повідомили у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

До участі у змаганнях заявились 8 команд ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

На Львівщині стартував Кубок з вільної боротьби - фото 1

Цього року за звання володаря кубку змагатимуться борцівські збірні Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, Національного університету "Львівська політехніка", Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного аграрного університету, Української академії друкарству, Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного, Львівського державного університету фізичної культури та Львівського національного університету ім. І.Франка.

На Львівщині стартував Кубок з вільної боротьби - фото 2

У межах кубку спортсмени вищих навчальних закладів змагаються між собою стінка на стінку у 8 вагових категоріях. Команди які наберуть найбільшу кількість очок змагатимуться за перехідний Кубок.

На Львівщині стартував Кубок з вільної боротьби - фото 3

Другий тур поєдинків між командами відбудеться вже 3 листопада у спортивному залі Львівського національного аграрного університету.

Більше новин про змагання читайте на Depo.Львів.