ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині стартує унікальний веломарафон

Діти привертатимуть уваги до необхідності миру для Європи
Depo.
7 серпня 2015 08:59
ФОТО: depo.ua
На Львівщині стартує унікальний веломарафон
На Львівщині стартує унікальний веломарафон

7 серпня на Львівщині стартує дитячий веломарафон "Діти за мир та євроінтеграцію України" (Україна-Польща). У рамках проекту десять велосипедистів здійснять подорож з українського містечка Соснівка до польського містечка Освенцім і назад відстанню 1245 км. Про це Depo.Львів повідомили організатори заходу.

За 24 дні веломандрівки діти зустрічатимуться на маршруті зі своїми ровесниками, представниками влади та громадських організацій.

В Освенцімі діти відвідають державний музей "Аушвіц - Біркенау", який є всесвітньо відомим символом війни. В м.Затор, що поруч, діти відвідають найбільше у Польщі дитяче розважальне містечко - символ миру і щасливого дитинства.

Діти також ознайомляться з багатьма іншими об'єктами туристичної інфраструктури Польщі, що зустрічатимуться на маршруті.

Мета акції, перш за все, у тому, щоб організувати літній відпочинок та оздоровлення дітей, виховувати в них найкращі людські риси, формувати здоровий спосіб життя, налагодити зв'язки з молоддю сусідньої європейської країни - Польщі та показати європейські стандарти життя.

Також діти хочуть зробити свій внесок в боротьбу за мир, а саме - привернути увагу української та польської громадськості до процесу європейської інтеграції України та необхідності миру для Європи.

Фінішуватимуть велосипедисти 30 серпня в м.Белз, де візьмуть участь в Європейських Днях Добросусідства "Белз - Корчмин, Україна - Польща".

Більше новин про велосипедистів читайте на Depo.Львів.