ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові пройде "Аукціон надій"

Студенти хочуть врятувати "львівську Свободу"
Depo.
15 вересня 2015 13:24
ФОТО: depo.ua

30 жовтня у Львові пройде масштабний благодійний студентський захід України "Аукціон надій", ініційований студентами Університету банківської справи. Про це Depo.Львів повідомили організатори акції. 

Студенти збиратимуть кошти для відновлення скульптурної композиції "Рільництво. Ощадність. Промисловість", що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу.

Цю архітектурну перлину Львова, створену львівським скульптором італійського походження Леонардом Марконі, називають ще львівською статуєю Свободи через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку. Скульптура понад сто років не реставрувалася. За попередніми підрахунками вартість проекту становитиме близько 1 000 000 грн.

Студенти прагнуть не лише відновити історичну перлину Львова, а об'єднати зусилля усіх небайдужих задля збереження історії, відродити та популяризувати ідею ощадності, єдності та взаємодопомоги в Україні, започатковану митрополитом Андреєм Шептицьким, 150-річчя з дня народження якого вшановують. То ж студенти проведуть дискусійні клуби, круглі столи задля обговорення та популяризації ідей ощадності та благодійності.

29 вересня відбудеться благодійний концерт у Львівській опері, молодь збиратиме також гроші через Спільнокошт, розповсюдженням ювілейних марок та флешмобами. У завершальному благодійному аукціоні, що пройде у Всесвітній день заощадження 30 жовтня у Музеї етнографії та художнього промислу, візьмуть участь впливові політики, бізнесмени, банкіри, фінансисти. Лотами стануть цінні речі, надані відомими українцями.

Більше новин про проведення аукціонів читайте на Depo.Львів