ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині розпочали підготовку до місцевих виборів

Голова обладміністрації провів нараду з підготовки до виборів
Depo.
7 серпня 2015 14:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, сьогодні, 7 серпня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду з питань підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Він доучив органам державної влади та місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам в сприяти виборчим комісіям після їх утворення у реалізації відповідних повноважень.

"Йдеться про надання необхідних приміщень для виборчих комісій та забезпечення їх охорони", - розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

Також мова йде про охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, надання транспортних засобів і засобів зв'язку, обладнання, інвентаря та оргтехніки, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.

Окрім цього, Львівська філія ПАТ "Укртелеком" зобов'язана забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

ПАТ "Львівобленерго" доручено забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій області, а також приміщень органів ведення Державного реєстру виборців області.

Більше новин про місцеві вибори читайте на Depo.Львів.