ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині реконструкція школи-садочка обійшлась у мільйон гривень

Проект включав в себе першочергові заходи з капітального ремонту та енергоефективності навчально-виховного комплексу
Depo.
19 жовтня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

16 жовтня в селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району відкрили реконструйований навчально-виховний комплекс.

Школу-садочок відновили, залучивши власні кошти громади села та кошти міжнародної технічної допомоги – завдяки Українському Фонду Соціальних Інвестицій та коштам обласного бюджету Львівської області.

Проект передбачав покращення умов надання освітніх послуг для громади села Жовтанці і включав в себе першочергові заходи з капітального ремонту та енергоефективності навчально-виховного комплексу. Загальний бюджет проекту становив 1 млн 190 тис. грн., з них 80 % (952 тис. грн) – німецькі кошти KfW та 20 % (34,377 тис. грн.) – внесок громади, з яких 84,624 тис. грн – це кошти місцевого бюджету, а 119 тис. грн виділено з обласного бюджету.

У результаті реалізації мікропроекту були замінені котли, внутрішню систему опалення, вікна і зовнішні двері на енергозберігаючі металопластикові, встановлено рекуператори, зроблено відмостку.

Відзначимо, що завдяки тісній співпраці підписантів Угоди про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією щодо впровадження Проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури”, у Львівській області реалізовується 38 проектів на загальну суму понад 43 млн грн. При цьому внесок з обласного бюджету становив 3 млн 572 тис. грн.

За ці кошти проводиться реконструкція об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я для того, щоб мешканці області отримали європейський рівень обслуговування.

До речі, угоду про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією щодо впровадження Проекту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” підписано 12 жовтня 2012 року під час XII Міжнародного економічного форуму.

Більше новин про ремонтні роботи на Львівщині читайте на Depo.Львів.