На Львівщині рекомендують новий напрямок сімейного відпочинку

Терени низькогір’я входять до Національного природнього парку "Північне Поділля" та "Романівського ландшафтного заказника", які славляться своїми пам’ятками природи

Управління туризму та курортів Львівської ОДА рекомендує новий напрямок відпочинку у Львівській області – Гологори. Це мальовничий регіон низькогірського пасма в Перемишлянському та Золочівському районах Львівської області. Про це пише Depo.Львів.

Усупереч своїй назві, Гологори досить заліснені. Терени низькогір’я входять до Національного природнього парку "Північне Поділля" та "Романівського ландшафтного заказника", які славляться своїми пам’ятками природи: "Лиса Гора", "Гора Вапнярка", "Ліс під Трудовачем". Через свою рельєфну унікальність, в давнину регіон вдало сприяв в превентивній обороні Львова. Тут були збудовані замки в Свіржі, Золочеві, Поморянах.

"Ми знаємо, що сьогодні потрібні нові напрямки для відкриття та подорожі зі сім’єю. Для дітей має бути і пізнавально, і смачно, і інтерактивно, і захоплююче. Підхоплюйте ідею нового сімейного маршруту від управління туризму та курортів ЛОДА та агентства подорожей до унікальних місць Explorer Life", - зазначила начальник управління Наталія Табака.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook