На Львівщині реалізовуватимуть 2130 проектів місцевого розвитку

У області затверджено склад експертної комісії з оцінювання заявок, зареєстрованих секретаріатом Конкурсної ради

На Конкурс проектів місцевого розвитку-2019 затверджено 2130 проектів на загальну суму 573,1 млн грн.,  з яких кошти обласного бюджету становлять 262,7 млн грн. та небюджетний внесок конкурсантів -  120,3 млн грн. Про це йшлося під час засідання Конкурсної ради з реалізації Програми проведення  обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 - 2020 роки, пише Depo.Львів.

За пріоритетами цьогоріч лідерство за "Школами", "Іншими пріоритетами" та "Культурою", найменше подали заявок – обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства. Розподіл за територіями виглядає наступним чином: 1290 проектів подали райони, 463 – ОТГ, 377 – міста обласного значення.

Також присутні заслухали звіт cекретаріату Конкурсної ради про реалізацію Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області за 2018 рік.

Опісля було розглянуто кандидатури та затверджено склад експертної комісії з оцінювання заявок, зареєстрованих секретаріатом Конкурсної ради.

З переліком зареєстрованих заявок можна тут.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів