ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині продовжують штрафувати перевантажені фури

Влада оштрафувала фури аж на 400 євро
Depo.
16 серпня 2015 12:01
ФОТО: depo.ua
На Львівщині продовжують штрафувати перевантажені фури
На Львівщині продовжують штрафувати перевантажені фури

Упродовж тижня, з 10 до 14 серпня, управління Укртрансінспекції у Львівській області склало вісім актів правопорушень на вантажівки, котрі рухались із перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА. 

За шкоду, завдану дорогам Львівщини, перевізників оштрафували на майже 400 євро. Окрім цього, через відсутність належних дозволів з кожного порушника також стягнуть орієнтовно по 1 700 грн.

Як розповів керівник обласного управління Сергій Небесний, з початку відновлення перевірок, 13 липня, на перевантажені фури складено 53 акти.

Зокрема, за проїзд автомобільними дорогами області із порушеннями дозволених норм з перевізників стягнуто 7541 євро. А за відсутність дозволів на перевезення таких вантажів порушників буде оштрафовано на загальну суму близько 90 тисяч гривень. Ці кошти отримають місцеві бюджети.

Зазначимо, що габаритним вважається транспортний засіб, ширина кого перевищує 2,6 м, а висота від поверхні дороги - 4 м. А великоваговим - якщо його вага більша, ніж 40 тонн.

Більше новин про ремонт доріг на Львівщині читайте на Depo.Львів