На Львівщині правоохоронці забезпечують публічний порядок під час виборів

Станом на десяту годину ранку сьогодні, 31 березня, порушень публічного порядку під час волевиявлення не виявлено

На території Львова та області налічується дванадцять окружних виборчих комісій та 2136 виборчих дільниць. Станом на 10.00 порушень публічного порядку під час волевиявлення не виявлено. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, пише Depo.Львів.

Нагадаємо, на Львівщині до охорони правопорядку, а також оперативного реагування на порушення законодавства під час виборів президента України залучено більше восьми з половиною тисяч правоохоронців.

Спільно з працівниками Головного управління Національної поліції у Львівській області публічний порядок охороняють поліцейські Управління патрульної поліції Львівщини, військовослужбовці Національної гвардії України, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ, а також військовослужбовці Державної прикордонної служби України

Поліцейські закликають усіх учасників виборчого процесу дотримуватись законодавства, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок.

У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів