На Львівщині попрощались із Героєм України Тарасом Матвіївим
Поховали Тараса Матвіїва у Жидачеві
- Львів
-
15 липня 2020 16:15
Сьогодні, 15 липня, у Жидачеві провели в останню путь Героя України Тараса Матвіїва. Попрощатись із Героєм прийшли рідні, близькі, друзі, представники влади та небайдужі. Про це пише прес-служба Львівської ОДА, інформує Четверта студія.
31-річний захисник України з Жидачева Тарас Матвіїв загинув 10 липня під час обстрілу українських позицій російськими найманцями. Життя молодшого лейтенанта 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила обірвалося під Троїцьким, що на Луганщині.
Учора з військовослужбовцем прощалися на Майдані Незалежності, у Києві, опісля – у Гарнізонному храмі святих Петра і Павла у місті Львові віддати шану військовослужбовцю.
Поховали Тараса Матвіїва у Жидачеві.
Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський присвоїв Тарасу Матвіїву звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка". Нагороду посмертно батькові Тараса вручив Міністр оборони України Андрій Таран.
Львівська облдержадміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 14:43Поліція Львівщини розшукує 13-річного хлопця з Самбірського району, який пішов до школи й зник
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
Сектор

