ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині оштрафують магазини, які продавали алкоголь школярам

Передбачений штраф на суму від 6800 гривень та позбавлення ліцензії на торгівлю
Depo.
7 вересня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на відділ прес-служби ГУ МВС України у Львівській області.

Як повідомила в. о. начальника СКМСД Червоноградського МВ майор міліції Ірина Панасюк, з прчатком нового навчального року міліція почала відпрацьовувати місця звичного скупчення молоді - парки, сквери, території навчальних та спортивних закладів.

Водночас правоохоронці проводили відповідну роботу з власниками та продавцями торговельних підприємств, застерігаючи їх від продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.

За це правопорушення законом передбачений штраф на суму від 6800 гривень та позбавлення ліцензії на торгівлю.

Під час рейду, працівники Червоноградського міськвідділу міліції виявили непоодинокі випадки продажу торговими закладами слабоалкогольних напоїв школярам на неповнолітнім учням коледжів.

Зокрема, на бічних сходах одного із навчальних закладів правоохоронці виявили трьох дівчат віком від 11 до 13 років, які розпивали пиво. Діти розповіли, де саме придбали алкоголь. На продавця цього магазину складено адміністративний протокол за ст.156 ч.2 КУпАП (порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Згодом працівники міліції зафіксували ще один схожий випадок, але в іншій торговій "точці". Там неповнолітньому продали слабоалкогольний напій "Бірмікс". Особа, яка його реалізувала, теж притягається до адміністративної відповідальності.

Більше новин про незаконне про продаж неповнолітнім алкоголю читайте на Depo.Львів.