ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині оштрафовано 29 водіїв за збитки завдані дорогам

Йдеться про вантажівки, які руйнують дорожнє покриття
Depo.
3 серпня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обладміністрації, у липні управління Укртрансінспекції у склало 29 актів правопорушень, пов'язаних із рухом фур автомобільними дорогами Львівщини.

За шкоду, завдану дорогам внаслідок руху цих транспортних засобів з перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів, перевізників оштрафували на загальну суму у 6 тис. євро. Через відсутність належних дозволів на перевезення з кожного порушника також стягнуть 1 700 гривень.

"На дорогах Львівщини зважування пройшли 408 транспортних засобів. У 29-ти з них зафіксовано перевищення вагових параметрів: у 15-ти - до 4 тонн, у 7-ми - в межах 4-12 тонн і ще у 7-ми - вище 12 тонн. Найбільше фактів правопорушень - їх аж 18, виявлено у випадках перевезень щебеневих матеріалів", - сказано в повідомленні.

Порушення норм пересування на дорогах великовагових та габаритних транспортних засобів призводить до пошкодження дорожнього полотна та знищує дороги, а особливо за умов високих температурних режимів (понад 25° С).

Габаритним вважається транспортний засіб, ширина кого перевищує 2,6 м, а висота від поверхні дороги - 4 м. А великоваговим - якщо його вага більша, ніж 40 тонн.

Відповідне штрафне нарахування відбувається, якщо вага транспортного засобу перевищує допустиму норму більш ніж на 2%. Нарахування здійснюється в євро відповідно до пройденого шляху.

Разом з тим, за порушення норм українського законодавства вноситься штрафна санкція в еквіваленті національної валюти - у гривнях. Якщо ж перевищення вагових норм складає більше 7%, транспортний засіб не має права рухатися далі: на місце затримання викликають перевізника і проводять обов'язкові заходи з розвантаження.

Більше новин про Львів і область читайте на Depo.Львів.