На Львівщині одесит зламав ногу під час прогулянки на свіжому повітрі


Травмованого транспортовано у Сколівську лікарню

На Львівщині одесит зламав ногу під час прогулянки на свіжому повітрі. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

Пошуково-рятувальним відділенням Славської пошуково-рятувальної групи в сел. Славське Сколівського району надано допомогу мешканцю м. Одеса 1966 року народження, який під час прогулянки в лісі, впав і зламав праву ногу. Травмованого транспортовано у Сколівську ЦРЛ.

22 січня о 20.21 до рятувальників звернувся чоловік 1966 року народження, житель м. Одеси. Як з’ясувалось, чоловік відпочиваючи в сел. Славське Сколівського району вийшов на прогулянку в ліс, де впав і зламав праву ногу. Із травмованим протягом всієї рятувальної операції був телефонний зв’язок.

До потерпілого були направлені рятувальники пошуково-рятувального відділення Славської пошуково-рятувальної групи.

Рятувальники надали потерпілому домедичну допомогу та за допомогою твердих нош транспортували травмованого чоловіка до Сколівської центральної районної лікарні.

До пошуково-рятувальної операції залучили 6 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів