UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині обласну медичну програму виконали тільки на 30%

Обласні депутати сьогодні внесли зміни до обласних програм та показників обласного бюджету Львівської області на 2020 рік

Попри пандемію коронавірусу, на боротьбу з якою уже скерували 500 млн грн з бюджетів різних рівнів, волонтерів та підприємців,  стан реалізації окремих обласних програм відзначається високим відсотком. На цьому акцентував під час чергової сесії обласної ради заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, пише Depo.Львів.

Програма розвитку освіти профінансована на 42%, медична – на понад 30%.

"Ми здійснили всі закупівлі, всі видатки профінансовані. Окремі програми мають низькі показники виключно тому, що кошти призначені на третій квартал. Щодо фінансування проєктів місцевих ініціатив у 2020 році, хочу запевнити колег депутатів обласної ради, замовників робіт на територіях, що обласні кошти будуть перш за все скеровуватись на дофінансування проєктів в галузі медицини, освіти, культури, та для тих територій, де немає проблем із забезпеченням із виплати захищених статей, немає дефіцитів виконання місцевих бюджетів", - акцентував Іван Собко.

Зазначимо, обласні депутати сьогодні внесли зміни до обласних програм та показників обласного бюджету Львівської області на 2020 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"