UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині обговорили преміювання медиків за квітень і травень

У Львівській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту

На Львівщині обговорили преміювання меди…
У Львівській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту. Фото ЛОДА

У Львівській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

Члени комісії розглянули низку питань порядку денного, зокрема, заслухали звіт про виконання Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2017-2020 роки,  за 1 квартал 2020 року Програма виконана на 34%.

Також під час комісії зосередили увагу на питанні преміювання працівників медичних закладів у розмірі 300 відсотків заробітної плати за квітень-травень, серед важливих питань також – приєднання КНП ЛОР "Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення до КНП ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр".

"Наша мета, в першу чергу – надання якісних медичних послуг. Для того, щоб створити сильну установу, ми змушені працювати на підсилення. Уже проведено детальний аналіз показників медичних установ області за підсумками угод з НЗСУ. Якщо залишити центр репродуктивного здоров’я у такому вигляді, яким він є на сьогодні, до кінця року ситуація буде дуже скрутною", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Окрім того, в межах засідання члени постійної комісії розглянули низку важливих листів та звернень, що надійшли до постійної комісії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"