ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині не можуть покарати лікаря-хабарника

Вже третій суддя взяв самовідвід
Depo.
5 серпня 2015 15:41
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Zaxid.net.

Уже третій суддя у справі про лікаря Городоцької лікарні, який підозрюється в хабарництві взяв самовідвід. Причина у кумівстві захисника підозрюваного та судді Яворівського суду.

Адвокат лікаря Ярослав Яцишин заявив про відвід судді Наталії Швед через дружні стосунки з нею.

"Я перебуваю зі суддею Швед Наталією Петрівною у тривалих дружніх відносинах. Крім того, з її сином Шведом Романом я працював протягом тривалого часу в одному адвокатському об'єднанні", - заявив адвокат лікаря.

Суддя відразу заявила про самовідвід: "Так, мій син є хрещеним батьком доньки захисника", - зазначила Наталія Швед.

Адвокат і обвинувачений лікар запевнили, що вони не затягують судовий розгляд.
Це вже не перший самовідвід суду. Головного медика Городка, якого спіймали на хабарі в тисячу доларів, взяли під домашній арешт на два місяці та відсторонили від посади. Після такого рішення городоцькі судді взяли самовідвід. Справу передали до Яворівського суду Михайлові Вороблеві. Цей суддя теж "попався" на хабарі в 1000 доларів торік. Невдовзі Воробель взяв самовідвід.

"Справу так чи інакше треба розглядати. Я не бачу в тому логіки, щоб таким чином її спускати на гальмах. Це просто затягується її розгляд", - розповів начальник по боротьбі з корупцією прокуратури Львівської області Юрій Грицко.

Правозахисники кажуть, що часто такі резонансні справи можуть тягнутись роками у суді першої інстанції.

"Коли ми говоримо про корупцію і ефективність роботи правоохоронних органів з відловлюванням корупціонерів у школах, інститутах, дитсадках та лікарнях, то складно їм працювати, однозначно. Але разом з тим ми, на жаль, чомусь не бачимо такої ефективної роботи у вищих ешелонах влади", - зазначив голова асоціації правників Львівщини Антон Подільчак.

5 серпня голова Яворівського суду має розглянути самовідвід судді та призначити нового.

Більше новин про хабарі у Львові читайте на Depo.Львів