UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині нарахували понад 5 тисяч вакансій

Найбільша частка вільної робочої сили зосереджена у Львові

У січні 2020 року за сприяння служби зайнятості в області роботу шукали 17,7 тис. безробітних, що на 1,7 тис. більше, ніж в аналогічному періоді торік. Про це пише Depo.Львів з посиланням на дані обласного центру зайнятості.

Найбільша частка вільної робочої сили зосереджена у Львові – 21%, ще стільки ж складають жителі Самбірщини, Стрийщини, Старосамбірщини та Жидачівщини.

Серед осіб, які визнані безробітними, 16,6% складають ті, хто відноситься до законодавців, вищих державних службовців, керівників і менеджерів, 15,3% – робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин, 14,2% – колишні працівники сфери торгівлі, 13,2% – фахівці, 12,2 % – кваліфіковані робітники з інструментом, 12,0% – професіонали. Решта – представники найпростіших професій, технічні службовці та кваліфіковані робітники сільського господарства.

На кінець січня в області було 15,2 тис. безробітних, з них 56,2% складали жінки, а 34,5 % – молодь віком до 35 років.

Кількість вільних робочих місць, заявлених працедавцями, становила 11,8 тис. одиниць. Станом на 01.02.2020 року актуальними залишалися 5647 вакансій, у тому числі 3954 – для робітників, 1308 – для службовців, 385 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

У січні за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 2,7 тис. жителів області, з них 1,5 тис. або 55,5% повернулися у трудові колективи до набуття статусу безробітного. На нові робочі місця завдяки дії механізму компенсації працедавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску у звітному періоді працевлаштовано 20 безробітних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"