ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині можуть з'явитися два нові історико-культурні заповідники

У області також започаткують нову літературну премію
Depo.
15 вересня 2015 13:55
ФОТО: depo.ua

Таке рішення прийняли депутати під час засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, пише Depo.Львів.

На розгляд сесії Львівської обласної ради винесено питання про створення на території Львівської області історико-культурних заповідників місцевого значення "Стільське городище" та "Давній Пліснеськ".

Також комісії підтримала і вирішила винести на розгляд сесії питання про заснування з 2016 року Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди.

Згідно з положенням про премію, вона буде присуджуватися щорічно авторам нових поетичних та прозових творів, які відзначаються високою художністю, глибоким переосмисленням історії рідного народу і яскравим зображенням його багатовікової боротьби за волю та незалежність.

Серед питань, які розглядала комісія, була низка звернень щодо спорудження пам'ятних хрестів на могилах борців за волю України. Всі звернення депутати підтримали та скерували в відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА для вирішення по суті.

Більше новин про роботу сесії облради читайте на Depo.Львів