ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині молилися за дітей-сиріт

Близько 200 вихованців шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу взяли участь у молитовній прощі до села Підгірці Бродівського району
Depo.
9 листопада 2015 16:31
ФОТО: depo.ua

До Дня молитви за сиріт близько 200 вихованців шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу взяли участь у молитовній прощі до села Підгірці Бродівського району. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Впродовж дня учасники прощі мали досить насичений день, який розпочався із спільної молитви під час Божественної Літургії. Також дітям запропонували цікаві екскурсії та пізнавальну програму "Джерело любові Бог", яка передбачала велику гру, пісні під гітару, банси.

Слід зазначити, що Центр Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії Української греко-католицької церкви за підтримки Служби у справах дітей облдержадміністрації уже четвертий рік поспіль організовує молитовні прощі до Дня молитви за сиріт. Діти вже мали можливість відвідати Глиняни, де є Чудотворний образ, Крехів та Кохавино.

Цього року участь у прощі взяли вихованці НРЦ "Мрія", Винниківської санаторної школи-інтернату, загальноосвітньої школи-інтернат № 2, Червоноградської школи-інтернату, школа-інтернат "Довіра", Дитячого будинку "Добре серце" с. Новий Милятин, вихованці дитячих будинків сімейного типу, дитячий хор "Ангелики" при храмі Петра і Павла, курсанти Акедамії сухопутніх військ та волонтери Центру Опіки Сиріт.

У Львівській області цю ініціативу підтримала релігійна місія "Центр Опіки Сиріт" Львівської Архиєпархії УГКЦ та громадська організація Українська молодь Христові.

Більше новин про дітей-сиріт читайте на Depo.Львів.