ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині людей навчатимуть відпочивати без алкоголю

В Миколаївському районі пройде фестиваль тверезості
Depo.
3 вересня 2015 09:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, у суботу, 5 вересня, в с. Крупське Миколаївського району відбудеться вільний від алкоголю фестиваль "Небу-хай!". Організатором виступив туристичний клуб "Манівці".

Метою фестивалю є пропагування здорового відпочинку у сфері активного туризму та дозвілля. А також промоція внутрішнього туризму Львівської області, знайомство з різноманітними видами екстремального туризму та дозвілля, зокрема водного, пішого, велотуризму, скелелазіння, слеклайну, паркуру, каякінгу, парапланеризму, які активно розвиваються у Західній Україні, а також хіпхопу.

У програмі заходу передбачено велопробіг на 45 км за маршрутом Львів - с. Крупське, перегони на саморобних човнах, спортивний квест "Скарби Скарбека", фестиваль з хіп-хопу "DEEP IN MY FLOW", показові виступи парашутистів, концерт "Кому Вниз", LosColorados i Rock-H та багато іншого.

У день фестивалю роботу рейсового автобусу зі с. Крупське до Львова (торговельний центр Ашан) продовжать до 23.30, аби всі учасники мали змогу повернутися додому.

Більше новин про фестивалі читайте на Depo.Львів.