На Львівщині Кучма "відхрестився" від розважального комплексу

Чиновник наполягає на науковому дослідженні пам’ятного у Дрогобичі місця
Depo.
11 березня 2016 08:13
ФОТО: depo.ua

На Львівщині у дрогобицькій Ратуші заперечили інформацію про спорудження розважального комплексу біля Стіни плачу, про це пише Depo.Львів з посиланням на Зік

Дрогобицький міський голова Тарас Кучма назвав тотальною брехнею і підступною провокацією інформацію про намір влади зводити на вул. Ковальській на місці масових розстрілів людей розважальний комплекс.

Наявність проекту комплексу поблизу цього місця керманич Дрогобича підтвердив, проте уточнив, що документ був створений ще до його приходу на пост міського голови.

"Сьогодні про реалізацію цього плану не йдеться", – розповів Кучма.

Тарас Кучма наполягає на науковому дослідженні пам’ятного у Дрогобичі місця.

"У ракурсі того, що хочемо повернути місту історичну цінність, маємо керуватися передусім висновками науковців та істориків. Хто може гарантувати, що кіоски, які стоять нині поблизу Стіни плачу, не споруджені саме на місці розстрілу невинних людей? Якраз науковці покликані відмежувати факти від здогадів і підтвердити або спростувати будь-чиї припущення", – зауважив міський очільник.

Тарас Кучма сказав, що йому вельми імпонує пропозиція іконописця Лева Скопа оздобити Стіну плачу образом Матері Божої.

"Таке зображення ідеально гармоніювала б з історичним ареалом і сповна передавало б експресії цього сумнозвісного місця", – розповів Кучма. 

За його словами, цей проект може стартувати, коли пройде два попередні етапи – отримає науковий висновок та підтримку у громади. 

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів