На Львівщині хочуть посилити карантинні обмеження
Область ще не у "червоній" зоні, проте чиновники вирішили перестрахуватися
- Львів
-
25 січня 2022 14:43

Перейти навчальним закладам на дистанційне навчання, обмежити проїзд у транспорті лише для "сидячих" пасажирів, а також закрити ресторани і спортзали – медики озвучили "методи" боротьби із хвилею пандемії, що наростає. Про це йшлося на брифінгу у Львівській ОДА, передає Depo.Львів.
Наприкінці минулого тижня Львівщина побила рекорд – понад 3 200 позитивних тестів, які виявили у мешканців нашої області. На тлі зниження темпів вакцинації, у тому числі і бустерною дозою, медики дають невтішні прогнози щодо кількості інфікувань, зазначив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.
"Наразі у лікарні Львівщини госпіталізовано 1 589 людей. Особлива увага нині прикута до дітей. Наразі є інформація про 165 дітей, які лікуються у медичних закладах, 105 із них перебувають у реанімаціях, а 32 дитини підключені до апаратів ШВЛ", - зазначив Олег Когут.
За словами медика, українці чомусь вирішили що "Омікрон" протікає легко, тому так багато захворювань. Коли нежить та кашель не надто інтенсивні – їм не надають надмірної уваги. Багато хто йде з цими симптомами на роботу, їдуть у транспорті, а відтак йде активне зараження нових пацієнтів. А оскільки колективного імунітету ще поки немає, велика кількість інфікувань – забезпечена.
"На жаль, вакцинація є низькою в області. 51,1% населення Львівщини вакцинувалися однією дозою. Це не достатньо для популяційного імунітету – має бути 70%", - зазначив Олег Когут.
За словами лікарів, "не популярна" є серед мешканців Львівщини і бустерна доза. Наразі її отримали 8 801 особа.
Наприкінці, Олег Когут зазначив, що медики рекомендуватимуть владі області закрити навчальні заклади на Львівщині, та перейти на дистанційну форму навчання. Це, щоправда, не стосуватиметься дитячих садків. Також, серед пропонованих рішень – обмежити поїздки у транспорті, дозволивши перевозити лише "сидячих" пасажирів та прискорити темпи вакцинації осіб після 60 років, особливо із сільської місцевості. Це має офіційно вирішити обласна комісія ТЕБ та НС, яка засідатиме сьогодні, 25 січня, ввечері.
Нагадаємо, мерія дозволила директорам львівських шкіл самим вирішувати, чи переводити на дистанційне навчання учнів молодших класів. У Львові відбулося засідання міського штабу з протидії поширення коронавірусу в режимі онлайн.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 21:45У Львові вшанували памʼять Ірини Фаріон на роковини вбивства ФОТО Відео
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 14:31У Львові з багатоповерхівки випав 19-річний юнак
- 11:25Працівник Львівської митниці погорів на хабарях за безперешкодне розмитнення авто
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 12:22У двох областях очікують підвищення рівня води
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Чопа (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО