UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині госпіталізували двох осіб, які повернулись з Китаю

Особи повернулися не з визначених зоною епідеміологічної небезпеки провінцій

У Львові станом на сьогодні, є дві особи, які повернулися з Китаю. У них виявили легкі катаральні явища, тобто ознаки ГРЗ (гострих распіраторних захворювань). Про це на брифінгу повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

За його словами, особи повернулися не з визначених зоною епідеміологічної небезпеки провінцій.

"Були госпіталізовані бригадами екстреної медичної допомоги до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Львівській обласній державній адміністрації", - розповів Васько.

За його словами, були проведені експрес-тести на грип, які є негативними. Інші проби та аналізи були відібрані у пацієнтів та надіслані до Центру громадського здоров’я МОЗ України.  

Відтак, станом на сьогодні, стан цих двох осіб є близьким до задовільного, у них -  лише легкі катаральні явища.

"До осіб, які можуть бути потенційно небезпечними з точки зору поширення коронавірусу, відносяться особи, які повернулися з визначеної провінції Ухань в Китаї і мають катаральні явища, або ж особи, які  контактували з людьми з підтвердженими випадками захворювання на коронавірус і мають грипоподібні симптоми", - зазначив Андрій Васько.

Він додав, що у разі необхідності, у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні  є можливість забезпечення боксових палат з ізоляцією осіб чи пацієнтів із підозрою на коронавірус та інші небезпечні інфекційні захворювання.

Відтак, усі аналізи проводяться спільно інфекційною клінічною лікарнею та лабораторним центром МОЗ у Львівській області і при потребі скеровуються до Центру громадського здоровя МОЗ України, звідки вони відправляються за кордон.

"У окремих випадках ми будемо вдаватися до допомоги міжнародних експертів, адже цей вірус є новим для нас і потребує більш ретельного дослідження", - резюмував Андрій Васько.

Довідково:

Станом на 31 січня 2020 року у світі зареєстровано 9 776 підтверджених лабораторно випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV, 213 з них - смертельні. В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

30 січня Генеральний директор ВООЗ скликав Комітет з надзвичайних ситуацій у сфері громадського здоров’я для перегляду оцінки ризику поширення нової коронавірусної інфекції. 

За результатами засідання Комітету, користуючись правом, наданим йому статтею 12 Міжнародних медико-санітарних правил, Генеральний директор ВООЗ прийняв рішення про визнання ситуації з поширенням нової коронавірусної інфекції надзвичайною подією у сфері громадського здоров’я, що має міжнародне значення. 

Всім країнам рекомендовано переглянути, вдосконалити та протестувати свої плани готовності, перевірити наявні запаси, ресурси й оцінити їх. Для країн, в яких не зафіксовано випадків нової короновірусної інфекції, Комітет ВООЗ не рекомендував вводити жодних обмежень на поїздки чи торгівлю з Китаєм та іншими країнами, в яких зафіксовано випадки нової короновірусної інфекції. У той же час, Комітет наголосив, що всі країни повинні бути готові до стримування, включаючи активне спостереження, раннє виявлення, ізоляцію та ведення випадку, відстеження контактів та запобігання подальшому поширенню 2019-nCoV  і обмінюватися відповідною інформацією з ВООЗ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"