На Львівщині директор школи покусала музиканта

Сварка між педагогами сталася у присутності дитини
Depo.
4 березня 2016 22:14
ФОТО: depo.ua

На Львівщині вчитель гри на кларнеті Миколаївської школи мистецтв стверджує, що під час одного із занять його покусала директор музичного закладу, про це пише Depo.Львів з посиланням на Зік.

За словами вчителя Василя Мальони, директор прийшла до нього в клас, щоб взяти чергову пояснювальну записку щодо температурного режиму. Адже перед цим, коли були холодні дні, температура в приміщені трималася близько 4-5 градусів.

"Коли вона забирала цей аркуш, я його не відпускав, тож директорка вкусила мене в руку", – розповів Мальон.

У записці викладач звинувачував директорку в неналежних умовах праці. Свідком конфлікту між педагогами була учениця школи Ліля. Про нього і розказала батькам.

"Першим, що вона розповіла, було, що директор вкусила її вчителя. Ми почали розпитувати, як це було. Ліля сказала, що прийшла директор, почала свою розмову з крику, а потім його вкусила", – розповів батько однієї з учениць.

Проте у самої директорки школи мистецтв Оксана Дякун пояснення цього випадку зовсім інше. Мовляв, і справді прийшла до пана Василя під час уроку з’ясувати, чи готовий він перейти в інший клас. Запропонувала йому це одразу ж після його скарги, але відповіді не отримала. Тож і попросила вказати це в офіційному документі.

"Він на мене накинувся і почав виривати ту записку, але ж в класі була дитина. Я кажу: "Ліля вийди". Дитина вийшла, і він почав виривати, руками шарпати, я була в шоці", – розповіла Дякун.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів