UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині батько вчиняв домашнє насильство

Учасники профілактичного рейду провели роз’яснювальну бесіду з чоловіком та дали йому певний час на виправлення ситуації

Співробітники ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції спільно з працівниками соціальних служб відвідали неблагополучні родини, в яких виховуються неповнолітні діти. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області, передає Depo.Львів.

Зокрема, перевірялася сім’я в селі Брониця, де батько зловживає спиртними напоями, а діти проживають в антисанітарних умовах.

Поліцейські притягнули чоловіка до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та ч.1 ст.173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Стосовно кривдника також винесено терміновий заборонний припис – спеціальний захід протидії домашньому насильству, щоб негайно припинити домашнє насильство.

Учасники профілактичного рейду провели роз’яснювальну бесіду з чоловіком та дали йому певний час на виправлення ситуації, після закінчення якого відбудеться ще одна перевірка. Систематично відвідуючи "горе-батьків" правоохоронці мають можливість попередити негативні явища в сім'ях та наглядати за дітьми з "групи ризику".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook