ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині 80% "швидких" обладнали системами GPS-навігації

У системі екстреної медичної допомоги області продовжують роботу із введення в експлуатацію мережі GPS-зв'язку
Depo.
28 липня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на директора департаменту охорони здоров'я Львівської обладміністрації Богдану Чечотку, станом на 27 липня 107 карет швидкої допомоги (а це понад 80 %) вже обладнані системами відслідковування, з них 56 - GPS-пристроями та 51 - раціями.

"Зараз також триває робота з розробки програмного забезпечення, яке стане основою центральної диспетчерської. Створення такої мережі GPS-зв'язку дозволить зменшити тривалість доїзду до пацієнта і, відповідно, покращити якість надання допомоги, використовуючи досвід служби 112", - розповів головний лікар області.

Цьогоріч у квітні комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" завершив конкурсні торги для закупівлі GPS-пристроїв та радіостанцій, на що було виділено 1 млн гривень.

У 2009 році під час підготовки до фінальної частини ЄВРО-2012 у Львові та області, на базі Комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" запровадили першу чергу відомчої корпоративної мережі конвенційного (цифрового) радіозв'язку (вперше в Україні використана в умовах швидкої медичної допомоги). Це забезпечило стабільний радіозв'язок між центральною диспетчерською Центру екстреної медичної допомоги із бригадами екстреної медичної допомоги в будь-якій точці Львівської області.

Більше новин медицини читайте на Depo. Львів.