На Львівщині знову виступили проти сміття Садового (ФОТО)

У Самборі більше не хочуть приймати чуже сміття і збираються на мітинг, щоб оголосити меру і депутатам недовіру

У Самборі виступили проти прийому сміття зі Львова і збираються на великий мітинг - акцію протеесту у неділю. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Самбірську газету".

Як йдеться у повідомленні, у Самборі уже відбувся попередній мітинг із цього питання.

"До заклику активістів прийти на площу Ринок на антисміттєве віче громада м. Самбора поставилася серйозно. Перед "Орантою" заповнилася площа обуреного люду. По настроях городян відчувалося, що громада не жартує. Час прохань, звернень та заяв минув. Люди налаштовані більш, ніж рішуче", - йдеться у повідомленні.

На площі під вигуки "Ганьба!" дали вичерпну характеристику меру та кожному депутату, котрий проголосував за сміття. Декотрі з них протирають штани і спідниці по кілька каденцій.

Активісти віча Аделя Левкович і Дмитро Шикітка та інші наголосили, що вдруге тут, на площі, на вічі проти сміття. Не роблять це з жодних політичних мотивів. Не йдуть в депутати чи мери, а хочуть змусити владу не набивати кишені, а працювати на користь громаді, але не на шкоду здоров'ю і спокійному життю самбірчан. Особливо наших дітей і внуків.

"Люди вимагали Гамара на площі. Але він, як і його депутати, зігнорували. Отож громада рушила до ратуші. Мера "спіймали" у сесійній залі. Він, як завжди, крім демагогії, більше нічого запропонувати не міг. Пообіцяв лише, що обдзвонять депутатів з пропозицією зібратися на сесію за півгодини. З досвіду знаємо, що оперує брехливими аргументами. Вірити йому – марно час тратити, себе дурити. Тим часом, люд на площі Ринок не розходився. Гамар під тиском громади змушений був вийти, передбачливо оточившись правоохоронцями", - йдеться у повідомленні.

Видання відзначає, що "міський голова боїться своєї громади і готовий захищати себе. Всі помітили, що його заступники, немов миші, порозбігалися по площі Ринок у той час, як мер промовляв до самбірчан, виглядаючи, як голий на морозі…".

"Звучало "Ганьба!". Мер, якому не вірить громада, з опущеними вухами повернувся до свого кабінету в ратуші. Трохи раніше на вічі домагалися пояснень хоча б від прес-секретаря мера, яка на догоду своєму шефу виписує небилиці в соціальних мережах. Люди хотіли пояснень. Відмахувалася від них папкою. Звісно, вірити Гамару не можна. Ніякої сесії не відбулося. Отож люди знають, що далі слід робити. Як розповідають, перекриватимуть шлях вантажівок із іногороднім сміттям на наше сміттєзвалище. А в неділю, 24 лютого, на площі Ринок збираються на 15 год., аби розпочати процедуру збору підписів про відкликання з посади міського голови Ю. Гамара і депутатського корпусу", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів