На Львівщині знищують боєприпаси

На Львівщині за добу знищено 3 боєприпаси часів ІІ Світової війни

14 вересня фахівцями піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено 3 боєприпаси часів ІІ Світової війни. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

76 мм артилерійський снаряд та мінометну міну калібру 82 мм, що було виявлено в с. Жарків Бродівського району під час проведення санітарної вирубки лісів, на відстані 1 км від житлових будинків та 20 м від польової дороги.

100 мм артилерійський снаряд, виявлений під час прогулянки в с. Брошки Яворівського району на відстані 150 м від житлових будинків.

Всі боєприпаси знищено у встановленому порядку.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

Рятувальники застерігаю мешканців області у жодному разі не чіпати підозрілі знахідки. Вони можуть вибухнути, що призведе до Вашого травмування. У разі виявлення боєприпасу чи іншого підозрілого предмету негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів