На Львівщині зменшилась кількість підприємств-мінімізаторів

У області провели понад 280 засідань, на яких місцевим суб'єктам підприємницької діяльності наголосили на важливості дотримання законодавства про працю

На Львівщині за підсумками лютого кількість суб'єктів підприємницької діяльності, які виплачують заробітну плату нижче законодавством встановленого мінімуму, становить - 2118, що на 13,4% менше, ніж у січні 2018 року. Темп надходжень податку на доходи фізичних осіб склав - 134,7%. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Як розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів, у всіх районах Львівської області регулярно проводять засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких обговорюють питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманих працівників.

Відтак, упродовж січня-березня провели понад 280 засідань, на яких місцевим суб'єктам підприємницької діяльності наголосили на важливості дотримання законодавства про працю, та підвищення рівня заробітної плати.

Нагадаємо, у області створили промисловий хаб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів