ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині заблокували вагони із шламом

Колектив ПАТ "Львівська вугільна компанія" хоче грошей

Depo.
11 серпня 2017 21:22
ФОТО: depo.ua

Колектив ПАТ "Львівська вугільна компанія" заблокував вагони зі шламом. Про це повідомив інформаційний відділ Конфедерації вільних профспілок України, пише Depo.Львів з посиланням на "Галінфо".

Як йдеться у повідомленні, після звернення трудового колективу ПАТ "Львівська вугільна компанія" до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій - перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня.

"Але колектив така ситуація не задовольняє, бо наразі борг складає понад 15 млн грн", - повідомила голова первинного осередку НПГУ Наталія Барна.

"Це чесно зароблені нами гроші, - пояснила профспілкова лідерка. – На таку суму ми відвантажили збагаченого вугілля й хочемо отримати заслужену винагороду. Але окрім цього керівництво підприємства вагонами, а не як раніше автомобілями, відвантажує споживачам продукти власного виробництва, а простіше шлам, або аргіліт, і отримує за це чималі кошти. Сьогодні ми заблокували у тупику завантажені аргілітом вагони і не випустимо їх, поки на картки працівників не надійде ще хоча б 25% заборгованої зарплати за квітень. Так плануємо чинити й надалі, доки з нами повністю не розрахуються".

Нагадаємо, "Львіввугілля" отримало понад 30 млн грн.

Більше новин читайте на Depo.Львів.