На Львівщині заблокували вагони із шламом

Колектив ПАТ "Львівська вугільна компанія" хоче грошей

Колектив ПАТ "Львівська вугільна компанія" заблокував вагони зі шламом. Про це повідомив інформаційний відділ Конфедерації вільних профспілок України, пише Depo.Львів з посиланням на "Галінфо".

Як йдеться у повідомленні, після звернення трудового колективу ПАТ "Львівська вугільна компанія" до глави уряду Володимира Гройсмана, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, очільника львівської облдержадміністрації Олега Синютки, інших високопосадовців з вимогою виплатити заборговану за чотири місяці зарплату й попередження вдатися до радикальних дій - перекриття доріг і акцій протесту, із працівниками підприємства розрахувалися за половину квітня.

"Але колектив така ситуація не задовольняє, бо наразі борг складає понад 15 млн грн", - повідомила голова первинного осередку НПГУ Наталія Барна.

"Це чесно зароблені нами гроші, - пояснила профспілкова лідерка. – На таку суму ми відвантажили збагаченого вугілля й хочемо отримати заслужену винагороду. Але окрім цього керівництво підприємства вагонами, а не як раніше автомобілями, відвантажує споживачам продукти власного виробництва, а простіше шлам, або аргіліт, і отримує за це чималі кошти. Сьогодні ми заблокували у тупику завантажені аргілітом вагони і не випустимо їх, поки на картки працівників не надійде ще хоча б 25% заборгованої зарплати за квітень. Так плануємо чинити й надалі, доки з нами повністю не розрахуються".

Нагадаємо, "Львіввугілля" отримало понад 30 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів