UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині з'єднають траси Тернопіль-Рава-Руська і Київ-Чоп

На Львівщині триває будівництво з'їзду з автомобільної дороги у посиленому темпі

На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області активно будують з'їзд з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль — Львів — Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ — Чоп для лівоповоротного руху за напрямком Тернопіль — Чоп у місті Винники. Про це Depo.Львів повідомила Служба автомобільних дорог Львівіської області.

Будівництво з'їзду вкрай необхідне для зручності та безпеки руху на транспортній розв'язці. Складність руху у цьому місці спостерігається все частіше через велику інтенсивність транспортного потоку. Адже на вказаній ділянці автомобільної дороги М-06 Київ — Чоп інтенсивність руху складає 24 889 автомобілів/добу. Відповідно до розрахунків дана ділянка автомобільної дороги вважається аварійно-небезпечною.

У відповідності до вищенаведеного було прийняте рішення збудувати з'їзд, який дасть змогу розвантажити автомобільну дорогу М-06 Київ — Чоп на вказаній транспортній розв'язці.

Станом на сьогодні виконанні підготовчі роботи для будівництва ділянки автомобільної дороги. Розпочаті роботи з влаштування поширення (смуги гальмування) автомобільної дороги М-06 Київ — Чоп, основи із ЩПС укріплений з цементом та влаштування бордюрного каменю.

Служба автомобільних доріг у Львівській області просить водіїв бути максимально уважними в місцях проведення будівельних робіт та дотримуватися швидкісного режиму.

Нагадаємо, молода жінка розбилася в ДТП біля Львова з трьома чоловіками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook